Videoklipy

Britney Spears – Perfume

Britney Spears – Perfume

Perfume je singlem ze zpěvaččiny nové desky Britney Jean. Režisérem videoklipu je Joseph Kahn a zajímavostí je, že existuje hned několik verzí tohoto videa – oficiální, která je trošku kratší a režisérská, o minutu delší s překvapivým koncem. Takže nakonec vznikla petice žádající zveřejnění i režisérské verze…  

Britney Spears – Work Bitch (audio)

Britney Spears – Work Bitch (audio)

Britney Spears vydala nový singl Work Bitch o den dříve než původně chtěla, jelikož pronikl neoficiálně na internet. Tak se Britney rozhodla, že ho vydá nakonec i sama a v pořádné kvalitě.    

Britney Spears – Criminal

Britney Spears – Criminal

Britney Spears zveřejnila videoklip k písni Criminal, ve kterém s ní hraje i její přítel Jason Trawick. Záběry se pořizovaly v ulicích Londýna a o režii se postaral Chris Marrs Pilioero.

Britney Spears – I Wanna Go

Britney Spears – I Wanna Go

Britney Spears zveřejnila videoklip k třetímu singlu z alba Femme Fatale I Wanna Go. Videoklip režíroval Chris Marrs Piliero a oficiálně vyšel včera, tedy právě včas, aby se kvalifikoval na  Video Music Awards.

Britney Spears – Till the World Ends

Britney Spears – Till the World Ends

Till the World Ends je druhý singl z alba Femme Fatale a vyšel 4. března 2011. A Britney v něm vychází z Mayského kalendáře, který předpovídá, že 21. prosince 2012 přijde konec světa. A právě na tento den se apokalyptické video odehrává.

Britney Spears – Hold It Against Me

Britney Spears – Hold It Against Me

Hold It Against Me je pilotním singlem z alba Femme Fatale. Píseň debutovala na prvním místě v Kanadě, Belgii, Dánsku, na Novém Zélandě, ale i v hitparádě Billboard. Jedná  se tak již o čtvrtý singl Britney Spears, který okamžitě obsadil první příčku hitparád a i díky tomu se stala zpěvačka druhým umělcem v historii, kterému se podařilo

Britney Spears – Circus

Britney Spears – Circus

Circus je druhým singlem ze stejnojmenného alba. Ve videoklipu vystupuje Britney jako vedoucí cirkusového šapitó. Dodnes se písně podalo přes 5 milionů po celém světě.

Rubriky